EBISU CIRCUIT

KOLEBKA ŚWIATOWEGO DRIFTU
W TYM MIEJSCU SPOTYKAJĄ SIĘ NAJLEPSI

JAPAN TRIP 86

Japan Trip 86 to oferta grupowej wyprawy do Japonii, dedykowana miłośnikom japońskiej motoryzacji, kultury i historii driftingu.

Podróż trwa kilkanaście dni i jest w pełni organizowana przez Projekt 86. Podejmując dezycję o udziale w wydarzeniu, stajesz się częścią ekipy drifterów, którzy zabierają Ciebie i pozostałych uczestników w swój ukochany świat - do kolebki światowego driftingu do Japonii!

Celem wyprawy jest EBISU DRIFT CIRCUIT, czyli kompleks 6 torów wyścigowych, zbudowanych na potrzeby głównie driftu. Terminy wyjazdów pokrywają się z terminami organizacji DRIFT MATSURI, czyli wydarzeń na które zjeżdżają się ludzie z całego świata w jednym celu - porównania siebie z innymi kierowcami, wspólnego upalania i spędzania niesamowitego czasu podczas 48 godzinej batalii na wszystkich dostępnych obiektach. Na EBISU byli już wszyscy czołowi zawodnicy z każdego kraju! To miejsce, w którym przypadkowo możesz spotkać i załapać się na DRIFT TAXI z Naoki Nakamura, Daigo Saito, Chelsea Denofa, Andrew Grey, Masato Kawabata czy innymi drifterami... również z Polski ;)

Poza driftem, czeka Was solidna porcja wrażeń ze zwiedzania Japonii m.in Tokio, poznawania ciekawych osobowości, wrażeń kulinarnych i turystycznych!

Dołącz już dziś! Liczba miejsc i terminy wyjazdów są ograniczone!

 

 

JAPAN TRIP 2018
NASZA GRUPA Z ANDREW GREY I NORIYARO

PODCZAS WYJAZDU ZAPEWNIAMY

Bilety lotnicze w obie strony Warszawa - Tokyo - Warszawa

Samochody dla grupy podczas pobytu 

Bilety na komunikację miejską oraz pociągi i metro

Noclegi

Dostęp do internetu

Zwiedzanie Tokio

Turystyka motoryzacyjna

Zwiedzanie najciekawszysch miejsc i garaży w Japonii

Wstęp na Ebisu

Atrakcje kulinarne

Integrację przed i w czasie wyjazdu

Możliwość poznania czołowych zawodników z Japonii

Drift Taxi 

Szkolenia driftu

Pomoc w zakupie i obsłudze samochodu na miejscu

 

Szczegóły ustalamy indywidualnie:)

 

 

 

MAJ 2018 - 12 UCZESTNIKÓW
5 SAMOCHODÓW !!!

PODRÓŻ

Zapewniamy przelot samolotami w klasie ekonomicznej. Transfer z Warszawy z Lotniska Chopina do wybranego kraju w Europie i przesiadka na bezpośredni lot do Tokio Narita International Airport.

Lot trwa kilkanaście godzin ;)

Na miejscu czekają na nas 6 osobowe VANY, którymi podróżujemy po Japonii. 

Dodatkową atrakcją podczas wyprawy są wycieczki po Tokio metrem lub koleją. Na specjalne życzenie możemy skorzystać z możliwości przejażdżki z prędkością 300 km/h koleją Shinkansen!

Sporą część zwiedzania poświęcamy na spacery i poznawanie miasta z poziomu pieszego. Zdarza się, że dziennie przemierzamy kilkanaście kilometrów ;)

TOKIO

To stolica i największe miasto Japonii, położone na południowo-wschodnim wybrzeżu Honsiu i zarazem największa metropolia na świecie.

Metropolię zwiedzamy dwukrotnie, po przylocie z Europy i po zakończeniu wyprawy na Ebisu. W programie poznawania miasta są liczne atrakcje, m.in wycieczki do muzeum motoryzacji, wyjazd na spot Odaiba, Tokio Sky Tree, liczne zabytki i świątynie, targ rybny, ciekawe restauracje i wiele innych <3.

Zwiedzając nabijamy kilometry na nogach, samochodami, metrem, kolejkami i rikszą ;)

EBISU CIRCUIT

To kompleks torów uwielbianych przez drifterów. Obiekt położony wysoko w górach z trasami bogatymi w najróżniejsze sekwencje zakrętów, wzniesienia, hopy, przewężenia, zaskakujące górskie partie!  To mekka dla miłośników jazdy bokiem. 

Na terenie Ebisu znajduje się firma sprzedająca i serwisująca smochody do driftu, kompleks serwisowy, stacje benzynowe i potężny stock z autami używanymi i częściami. 

Służymy pełną pomocą w organizacji Twojej driftowej przygody na miejscu - doradzamy w zakupie, pomagamy w serwisie, szkolimy jeśli to Twoje pierwsze kroki. Dla "turystów" gwarantujemy przeżycia w Drift Taxi!

Na Ebisu spędzamy od 5 do 8 dni w zależności od opcji. Każdego dnia tor czynny jest od 8:30 do 18:00, jeźdximy zgodnie z regulaminem od 9 do 16:30.

HOTELE

Gwarantujemy hotele o standardzie od 2 do 4 gwiazdek.

W praktyce oznacza to że:

- pokoje są klimatyzowane

- wyposażone w łazienki, ręczniki, kosmetyki, przyborniki do szycia i czyszczenia

- wyposażone w lodówki, tv, internet

- wyposażone w szafę lub garderobę, wieszaki 

- w cenie jest śniadanie najczęściej w formie bufetu

W Tokio śpimy w centrum z. widokiem na panoramę miasta

W obrębie Ebisu w centrum większego miasta np Fukushima. Zapewniamy codzienny dojazd i powród Hotel - Ebisu - Hotel.

 

Na specjlne życzenie grupy, 1 noc możemy spędzić w hotelu kapsułowym!

GASTRONOMIA

Podczas wyjazdu zapewniamy śniadania.

Pozostałe posiłki organizujemy indywidualnie lub jeśli grupa chce, wspólnie.

Zwiedzamy restauracje z sushi, ramen, pizza, bary z lokalnymi specjałami, sklepy z bogatą ofertą specyficznych dla danego regionu przysmaków i dań gotowych:)

Podczas pobytu na Ebisu zaopatrujemy się w lokalne świeże produkty i najczęściej grillujemy. W repertuarze poza tradycyjnymi kiełbaskami są też ryby i owoce morza, japońska wołowina, i białe mięso. 

Zdarza się, że na grill zapraszają nas miejscowi zawodnicy np. Andrew Grey czy Naoki Nakamura ;)

Bez wątpienia, część kulinarna wyprawy jest ogromną atrakcją dla wszystkich a bogata i różnorodna kuchnia Japonii na długo zapada w pamięć. Na specjlne życzenie grupy, 1 noc możemy spędzić w hotelu kapsułowym!

TURYSTYKA MOTORYZACYJNA

Dla nas, miłośników motoryzacji podróż do Japonii wypełniona jest głównie atrakcjami motoryzacyjnymi.

Trasę przejazdu z lotniska do Tokio ustalamy tak by odwiedzić jak największą liczbę komisów, warsztatów motorsportowych i sklepów z akcesoriami do tuningu i motorsportu. Zwiedzamy także tory wyścigowe i driftowe!

W programie wyjazdu zahaczamy m.in o garaż Nakai San - RWB, Fat Five Racing - warsztat Daigo Saito, sieć sklepów Up Garage i kilka mniejszych warsztatów specjalizujących się w budowie aut do sportu.

Zwiedzając TOKIO wpadamy do największego parkingu aut luksusowych i supersamochodów, udajemy się na spot Odaiba i wyszukujemy ciekawych samochodów czy nocnych spotkań właścicieli aut, których w Tokio pełno na każdym kroku.

W programie są także muzea zawierające perełki przede wszystkim Japońskiej myśli technicznej.ecjlne życzenie grupy, 1 noc możemy spędzić w hotelu kapsułowym!

Zapisz się już dziś!

Szczegóły wyjazdu ustalamy i projektujemy telefonicznie i podczas osobistego spotkania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 Ariel Jańczyk +48 500 80 86 86 - Japan TRIP 86

Projekt86 Sp. z o.o.

 

Kontakt:

Paweł Bednarczyk +48 505 445 544

Sławek Popek +48 536 143 167

 Ariel Jańczyk +48 500 80 86 86  

 

info@projekt86.pl