86 STARS SHOW EDYCJA 2

16 - 17 czerwca 2018

HALA BBOSIR "POD DĘBOWCEM"

BIELSKO-BIAŁA

 

86 STARS SHOW - MOTO TARGI

To największa na Podbeskidziu wystawa automotive, której celem jest rozwój kultury motoryzacyjnej, popularyzacja motorsportu - głównie DRIFTINGU oraz promocja firm motoryzacyjnych na Podbeskidziu.

Wydarzenie ma charakter rodzinnego pikniku a wizytujący mogą podziwiać nowości motoryzacyjne prezentowane przez lokalnych Dealerów samochodów, strefę samochodów tuningowych i wyczynowych, drift show oraz brać udział w licznych atrakcjach.

Dwudniowe wydarzenie w 2017 roku odwiedziło ponad 11 tys. osób. Organizatorem wydarzenia jest Projekt 86 Drift Team.

HALA BBOSiR - MIEJSCE

Targi 86 STARS SHOW organizowane są w Hali BBOSiR " Pod Dębowcem" w Bielsku Białej.

Przepięknie zlokalizowany obiekt z wspaniałą panoramą gór Beskidu Śląskiego dzięki swojej funkcjonalności idealnie spełnia potrzeby moto targów 86.

Zapoznaj się ze stroną obiektu wchodząc na poniższy link:

TUNING

W pierwszej edycji imprezy można było podziwiać ponad 100 samochodów tuningowych i wyczynowych w tym najlepsze w Polsce projekty, regularnie wygrywające główne nagrody w krajowych imprezach.

W 2018 roku liczba wystawców wzrośnie a odwiedzających czeka jeszcze lepsza oprawa wydarzenia.

 

DRIFT

Na specjalnie wybudowanej i zabezpieczonej trasie do DRIFTU swoje niesamowite umiejętności kontrolowania samochodu w poślizgu prezentowało ponad 30 zawodników w tym Mistrz Polski Marcin "STEVE" Carzasy oraz zawodnicy lokalni z Doriminati oraz Projekt 86 Drift Team.

W czasie dwóch dni eventu DRIFT TAXI wyjechało na tor ponad 500 razy przewożąc zachwyconych gości.

W 2018 roku powstanie nowa trasa a poziom samochodów i ich różnorodność wzrośnie! 

SUPERSAMOCHODY

W czasie Bielskich Targów Motoryzacyjnych 86 Stars Show 16 - 17 czerwca 2018, publiczność odwiedzająca wydarzenie będzie mogła z bliska poznać i zobaczyć a nawet wykupić przejażdżkę po miescie jednym z ponad 20 różnych supersamochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Mc Laren, Aston Martin, Audi, Dodge Viper czy elektryczna Tesla!

Flotę aut dostarczy m.in. firma Autoprezent.pl.

 

POZOSTAŁE ATRAKCJE

PROWADZĄCA

W 2018 roku imprezę prowadz znana Bielszczanka, prezenterka ESKA TV OLA KOT!

TUNING KINGZ TOURNAMENT

Międzynarodowe zawody „Tuning Kingz Tournament” to wyjątkowa impreza motoryzacyjna, podczas której właściciele zmodyfikowanych mechanicznie i optycznie samochodów rywalizują ze sobą w różnych kategoriach.

MIASTECZKO SPORTOWE

Największa w Polsce poduszka do kilkunastometrowych skoków FMX zapewni odpowiednio wysoki poziom rozrywki i adrenaliny dla uczestników pokazów i widzów!

Projekt86 Sp. z o.o.

 

Kontakt:

Paweł Bednarczyk +48 505 445 544

Sławek Popek +48 536 143 167

 Ariel Jańczyk +48 500 80 86 86  

 

info@projekt86.pl